Organizacja imprez

- Uroczystości rodzinne tj. chrzciny, komunie, urodziny, wesela, panieńskie, kawalerskie, stypy i inne..

Nie pozwól, aby umknęła Ci nawet krótka chwila na przygotowywanie posiłków i obsługę gości. Oni przyszli do Ciebie, spotkać się z Tobą i resztą rodziny czy przyjaciół. Miej 100% czasu i uwagi dla swoich gości, baw się dobrze i delektuj się każdą minutą spotkania. Wystarczy, że powiesz jak wyobrażasz sobie spotkanie, jakie menu najlepiej będzie pasowało do Twoich gości, a dokładnie tak wszystko przygotujemy i zorganizujemy. Mamy bogate doświadczenie i dlatego możemy wiele rzeczy doradzić i podpowiedzieć. Jesteśmy doskonale przygotowani do przygotowania imprezy w lokalu, u Ciebie oraz w plenerze. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym jak i logistycznym. Wszystko musi działać sprawnie i bez zarzutu. Menu dopasujemy do Twoich potrzeb zarówno w zakresie ilości i jak przeznaczonego budżetu. Jeśli wśród Twoich gości będą osoby o specjalnych preferencjach jedzeniowych- to również zadbamy o nich, tak aby delektowali się tym co lubią najbardziej. Wystrój wnętrza buduje atmosferę, dlatego z taką pieczołowitością i uwagą aranżujemy pomieszczenie- oczywiście jeśli takie jest życzenie klienta. Specjalizujemy się w przygotowywaniu i obsłudze uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny, komunie, urodziny, wesela i wszelkiego rodzaju jubileusze.

- EVENTY

Pomożemy w organizacji każdej imprezy. Równie dobrze, za co chwalą nas klienci biznesowi, organizujemy bankiety, konferencje, spotkania kawowe czy wigilie firmowe. Wystarczy, że powiesz jakie masz oczekiwania a dokładnie tak będzie.

Restauracja posiada bardzo dużą przestrzeń tzn. open space na około 100 miejsc siedzących. Dodatkowa osobna sala na 40 osób, która śmiało może posłużyć na spotkania biznesowe jako, że posiada osobne wejście, to kolejny nasz atut.

W każdej części znajdują się telewizory i rzutnik, które są udostępniane na życzenie. Możliwości dla Firm jest wiele, a kuchnię naszą chwalą wszyscy, którzy mieli okazję jej spróbować.

Potwierdzeniem dla nas są opinie gości na gastronomicznym portalu TRIPADVISOR, oraz podziękowania na naszym facebooku do którego śledzenia zachęcamy jako, że na bieżąco informujemy tam o wszystkich nowościach. Kolejnym dowodem na to, że robimy to dobrze jest już długoletnia współpraca z takimi firmami jak :

HSBC

BBH

STATE STREET

PwC

Dziś byłoby miło nam gościć i Was w gronie naszych Klientów, dlatego zachęcamy i zapraszamy serdecznie, do naszego lokalu na degustacje menu a w przyszłości do organizacji spotkań w Manzanie.

Łącząc ze sobą dwie firmy eventową i lokal gastronomiczny razem myślę, że dysponujemy wszystkim czego firmy potrzebują na każdego rodzaju spotkania.

Robiąc pierwszą rezerwację otrzymacie rabat 10% i welcomedrinka